>Gezgin gözüyle Rusya ve Kafkasya

29 Haz

>

Rusya ve Kafkasya’da yaşayan 43 gezginin farklı kalemlerinden anlattığı 368 sayfalık bir eser olan “Gezgin gözüyle Rusya ve Kafkasya” internetten satışa sunuldu. Editörlüğünü Timur Özkan’nın yaptığı kitapta 43 ayrı gezgin gördüklerini okuyucuya kişisel deneyimleri ile harmanlayarak aktarıyor. Kitapda Rusya’nın bilinen şehirlerinin yanısıra, daha az bilinen bölgelerinden de bilgiler bulmak mümkün. Benim de bir adet yazımın yer alacağı “Gezgin gözüyle Rusya ve Kafkasya” kitapçılarda 14.50YTl fiyata satılacak.İşte kitabın tanıtım yazısı:

Kuzey komşumuz, Rusya ve Kafkasya, tarihin her zaman en çok merak edilen bir bölgesi olduğu gibi birçok kez de kitap veya yazı konusu olmuş, bu kitap her zaman çok merak edilen bu coğrafyayı, bu defa “gezgin gözüyle” tanıtmak amacıyla hazırlanmış. Aralarında deneyimli gezgin ve yazarların yer aldığı 43 farklı kalemden Rusya ve Kafkasya, gezilecek yerleri, mutfağı, kültürü vb özellikleri ile geniş şekilde anlatılıyor. Rusya’nın en bilinen yerleri Moskova ve St. Petersburg’dan başka en batısındaki yavruvatanı Kaliningrad’dan Sibirya’ya, en kuzeyindeki Yakutistan’dan, göç yollarının başlangıç yeri Tuva ve Hakasya’ya kadar çeşitli bölgeleri, ayrıca Azerbaycan, Ermenistan ve Gürcistan hakkında bir çok yazı bir arada.

Kitabı siperiş edebileceğini adresler:

http://www.kitapturk.com/V2/Pg/MetaDetail/Number/38464.htm

http://www.tulumba.com.tr/storeitem.asp?ic=zBK337910CE370&t=Gezgin%20G%C3%B6z%C3%BCyle%20Rusya%20ve%20Kafkasya%20Kolektif

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: